Chinese (Simplified)EnglishGermanPolish

Realizując kompleksowe usługi transportowe i spedycyjne świadczone naszym klientom oferujemy frachty morskie kontenerowe w eksporcie oraz imporcie.

Współpracując od wielu lat z renomowanymi armatorami  oferujemy frachty morskie, które są najistotniejszym kosztem usług spedycji morskiej. Realizujemy szeroki wachlarz rozwiązań związanych z przewozami kontenerowymi oferując konkurencyjne stawki frachtowe.

 

Dzieki wieloletniej współpracy z renomowanymi  globalnymi armatorami,  siecia agentów oraz partnerów na całym świecie oferujemy frachty morskie w globalnych relacjach w imporcie oraz eksporcie w zakresie obsługi ładunków i przesyłek :

– kontenerów morskich / wysyłek pełnokontenerowych / FCL / dla towarów neutralnych

– kontenerów morskich / wysyłek pełnokontenerowych / FCL / dla towarów niebezpiecznych IMO Class

– kontenerów morskich / wysyłek pełnokontenerowych / FCL / dla towarów ponadgabarytowych i ponadnormatywnych

 

Zapewniamy swoim klientom pełna kompleksową obsługę ładunków transportowanych drogą morską w relacjach:

– door to door,

– port – port

– port – to door

 

Wykorzystujemy gęstą siatkę agentów na całym świecie. W oparciu o podpisane umowy z partnerami krajowymi i zagranicznymi oferujemy dowolny zakres usług obejmujący m.in.:

– odbiór towaru od nadawcy,

– odprawą celną i obsługę eksportową w kraju wysyłki,

– odprawę celną i obsługę importową,

– dostawę na adres odbiorcy.

 

Stawki frachtowe kontenerowe zmieniają się na rynku bardzo dynamicznie, tak jak i dostępność przestrzeni ładunkowej na statkach. Dobra wiadomość jest taka, że możemy temu zaradzić.

Nasze wypracowane przez lata relacje z głównymi armatorami oznaczają przejrzystość oraz kontrolę, dzięki czemu nasi klienci mają pewność oraz otrzymują informacje na czas, tak aby jak najlepiej zarządzać łańcuchem dostaw.

Największym atutem przesyłek realizowanych drogą morską z frachtem morskim jest jego konkurencyjna cena, w porównaniu do np. transportu lotniczego, a więc relatywnie niskie koszty przewozu towarów na duże odległości.

Dzięki współpracy z rzetelnymi i sprawdzonymi armatorami zapewniamy serwis o najwyższej jakości dostosowany do wymagań każdego klienta.

Prosimy o kontakt i sprawdzenie naszej oferty frachtów morskich dla wysyłek kontenerowych FCL w eksporcie oraz imporcie.

 

ZAPYTAJ O WYCENĘ

 

Zapraszamy do współpracy.