Chinese (Simplified)EnglishGermanPolish

Zależy Państwu na szybkim dostarczeniu przesyłki? Jest rozwiązanie. Transport lotniczy. Obsługa przesyłek lotniczych jest jedna z wielu oferowanych przez nas usług. Obsługa spedycyjna przesyłek lotniczych dedykowana jest klientom dla których termin dostarczenia przesyłki odgrywa podstawową role, klienci zyskują światowy zasięg i możliwości większe niż kiedykolwiek.

Transport lotniczy towarów to jeden z kluczowych elementów mających wpływ na rozwój dzisiejszej wymiany handlowej. Jego główna zaleta, szybkość, umożliwia producentom sprawne przemieszczanie wyrobów gotowych w krótkim czasie.

Niezawodność przesyłek lotniczych sprawdza się zwłaszcza w przypadku towarów wymagających szybkiej i terminowej dostawy, do których należą między innymi towary sezonowe, części zamienne, czy farmaceutyki, które muszą być przewożone w jak najszybszym czasie i wymagające temperatury kontrolowanej.

Zapewniamy swoim klientom pełna obsługę ładunków transportowanych drogą lotniczą w relacjach:

– door to door,

– door to airport,

– airport to door,

– oraz airport to airport.

 

Wykorzystujemy gęstą siatkę agentów na całym świecie. W oparciu o podpisane umowy z partnerami krajowymi i zagranicznymi oraz z renomowanymi liniami lotniczymi oferujemy dowolny zakres usług obejmujący m.in.:

– odbiór towaru od nadawcy,

– odprawą celną i obsługę eksportową w kraju wysyłki,

– transport lotniczy,

– odprawę celną i obsługę importową na lotnisku docelowym,

– dostawę na adres odbiorcy.

 

Prosimy o kontakt i sprawdzenie naszej oferty frachtów lotniczych w eksporcie oraz imporcie.

 

ZAPYTAJ O WYCENĘ

 

Zapraszamy do współpracy.